Ürünler

KENDİ YAZILIMLARIMIZ

e-DYS

Dünya Bankası kredili ve TTGV(Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı) onaylı bir çözüm olan e-DYS AR-GE ekibimiz tarafından ODTÜ Teknokent’ te geliştirilmektedir.

e-SOS

Eczane Sağlık Otomasyon Sistemi, Sağlık Sigortası Şirketleri için Web üzerinden provizyon yapabilen, güncel ilaç ve sigortalı bilgilerine erişim sağlayan ve tamamen ELBA Bilgi Teknolojileri’nin kendi kaynaklarıyla üretimini yaptığı yazılım paketidir.

MedElba

MedElba, orta ölçekli sağlık kurumları için hazırlanmış web tabanlı bir hastane yazılımıdır. MedElba, kurumların randevudan faturaya kadar olan tüm işleyişini kapsar ve bu işleyişin her safhasında gerekli medula bağlantılarını yaparak işlemlerin güvenilirliğini sağlar. Şubeler arası bilgi bütünlüğü oluşturmak için web üzerinden iletişim tercih edilmiştir.

Randevunuz.com

Doktorlar, klinikler, labarotuvarlar ve hastaları hızlı, guvenilir şekilde bir araya getirmektedir. Online randevu talep ve takip sistemi ile hastalar 7/24 randevu taleplerinde bulunabilmekte, doktorlarına ulaşabilmekte ve sorunsuz olarak randevularını alabilmektedirler.

Doktorlar, klinikler ve hastaneler, hasta randevu taleplerini anında gorüntüleyebilmekte, onay/iptal/zaman degişiklikleri gibi işlemleri kolayca yapabilmekte, hasta randevu kayıtları ve gecmiş bilgilerini saklayıp raporlama gibi degişik faaliyetlerde bulunabilmektedirler.

Vinsumé

Vinsumé projesi, iş arayanlar, işverenler ve İnsan Kaynakları firmaları için yeni nesil bir web tabanlı iş arama / işe yerleştirme portalıdır. Vinsumé terimi; İngilizce video ve resumé kelimelerinin birleşmesiyle oluşmuştur. Adaylar sistemde çeşitli profiler oluşturup, bu profillerine isterlerse video tanıtımlarını ekleyebilmektedirler, bu sayede işverenler en doğru adaya en kısa sürede ulaşıp karar verebilmektedirler.

Kullanılan bileşenler ve teknikler sayesinde sadece bir iş arama / işe yerleştirme çözümü olarak değil başta online video kaydı olmak üzere çeşitli çoklu ortam ve yeni teknoloji ürünlerine çözüm ya da aday olabilme özelliğine sahiptir.

YURTDIŞI KAYNAKLI YAZILIM TEMSİLCİLİKLERİ

IBM® STERLING COMMERCE Ürünleri


IBM® Sterling Connect:Direct®

Her işletme dosyaların güvenli olarak transfer edilmesine bağlı işlemler gerçekleştirmektedir. Bu transferler yığın entegrasyonu, büyük boyutlu fotoğrafların ya da katalogların taşınması, uzaktaki noktaların ya da felaket kurtarım sitelerinin senkronizasyonu şeklinde düşünülebilir. İşletmeler güvensiz FTP’yi kullandıkları sürece büyük yatırımlarla kurdukları IT departmanları “dosyam nerede” şeklindeki sorulara cevap vermek durumunda kalabilmektedir.

Güvenebileceğiniz bir dosya transferi.

Günümüzdeki katı güvenlik kuralları ve işlemlerin olabildiğince çabuk gerçekleşmesi istekleri için IBM® Sterling Connect:Direct® dosyaların işletme içinde ve işletmeler arasında yüksek hacimli, güvenli, transfer garantili olmaya optimize edilmiş şekilde çalışan noktadan noktaya dosya transfer yazılımıdır. IBM® Sterling Connect:Direct® dosyalarınızı aşağıdaki hususlar çerçevesinde transfer etmenizi sağlar:

- Öngörü - Zamanlanmış otomasyonlar, kalınan yerden yeniden başlatma ve otomatik kurtarma / yeniden deneme gibi özelliklerle dosya transferini garanti altına alır.
- Güvenlik - Müşteri bilgilerinin özel kalmasını garanti altına alır. Bunun yanında kendine has protokolü, doğrulaması ve şifrelemesi (FIPS 140-2 ve Common Criteria sertifikaları) sayesinde dosya transferlerinizin
PCI gibi uyumluluk denetimlerinden geçebilmesini sağlar.
- Performans - En yüklü transfer gereksinimlerinizi, yüksek hacimli küçük ya da birkaç gigabytebüyüklüğündeki dosya transferlerinizi gerçekleştirmenizi sağlar.

IBM® Sterling B2B Integrator

Kritik sürelerinizi, işlemlerinizi ve ilişkilerinizi yönetin.

IBM® Sterling B2B Integrator, farklı iş partner toplulukları arasındaki entegre B2B süreçlerinizi oluşturmanızı, sunmanızı ve yönetmenizi hızlandırır ve kolaylaştırır. İş süreç orkestrasyonları, yüksek hacimli elektronik mesaj değişimi, karmaşık yönlendirme, çeviri ve çoklu iç sistemler ve harici iş partnerlerinizle esnek etkileşim gibi özellikleri ile gücünüze güç katar.

Yararları:
- Arz ve talep zincirleriniz içinde ve arasında görünülürlüğü, takip edilebilirliği artırır.
- Partner topluluklarınız arasındaki, farklı sistemler ve uygulamalar arasındaki B2B iletişimlerinizi güvenli hale getirir.
- İşletme sınırlarınız içinde ve dışında iş süreçlerinizin ilerlemesini sağlar.
- İş partnerlerinizin büyüklükleri, konumları ya da teknolojik seçimleri ne olursa olsun hepsi ile bağlı kalmanızı sağlar.

IBM® Sterling Control Center

İşletmenizi farklı kılan hata yönetiminizdir.

Günümüzde dosya transfer işlemlerinin büyümesi süreçlerin daha fazla sayıda sunucular; uygulamalar; işbirimleri; zaman dilimleri; konumlar; müşteriler ve ticari ortaklarınız üzerinden izlenebilir olmasını veyönetilebilmesini gerektirmektedir. Hacimler arttıkça hatalar da artmaktadır ve bu durum karşısında hatalarıhızlıca tespit edebilmeniz, sorun gidermeniz ve çözüm oluşturmanız işletmenizi farklı kılmaktadır.

Gerçek zamanlı gözlemlenebilirlik ve kontrol sayesinde müşteri memnuniyetinizi artırın.

IBM® Sterling Control Center size tüm dosya transfer ortamınıza ait konsolide bir görünüm sunmaktadır. Bunun yanında hatalara ve ortamınızdaki değişimlere hızlı ve verimli bir şekilde çözüm bulabilmeniz için gerekli  gücü size sağlamaktadır.

IBM® Sterling Control Center size aşağıdaki konularda yardım sağlamaktadır:
- Merkezi hata yönetimi, uyarılar, kurallar, olaylar ve raporlar sayesinde SLA performansınızı artırın.
- Poliçe tanımlamaları, denetimler ve raporlar ile uyumluluk ve düzenleme gereksinimlerini karşılayın.
- Merkezi konfigürasyon yönetimi ile dosya transfer ağ yönetiminizi kolaylaştırın.

IBM® Sterling Secure Proxy

Internet dosya transferi için hala riskli.

Internet işletmelere dosya transferleri için alternatif bir çözüm oluştursa da harici saldırılara karşı savunmasız olduğu bir gerçektir. Man-in-the-middle, denial-of-service ve eavesdropping tarzı, giderek artan karmaşık saldırılar bilgi kayıplarına neden olarak işletmenizi risk altına sokmaktadır.

IBM® Sterling Secure Proxy perimeter güvenliğini artırır.

IBM® Sterling Secure Proxy, dosya transferlerinizi transfer olayı güvenli alanınıza ulaşmadan iş ortağıdoğrulaması, çoklu faktör doğrulama ve oturum sonlandırma gibi katı kontroller kullanarak ortak Internet’tenkoruyan DMZ bazlı uygulama proxy’sidir.

IBM® Sterling Secure Proxy aşağıdaki konularda size yardımcı olur:
- Markanızı korumak için onaylanmamış erişimler için koruma kalkanı olup veri güvenliğinizi artırmaktadır.
- Dosya transferleriniz için Internet’i kullanmanıza olanak tanıyarak dosya transfer masraflarınızı azaltmakta ve dosya transfer topluluğunuzu genişletmenizi sağlamaktadır.
- Düzenleme ve denetim poliçelerine uyumlu olmanızı sağlayarak daha zor güvenlik denetimlerinden geçmenize imkan vermektedir.

CINCOM Ürünleri


SUPRA (VTYS)

Gelişmiş bir (ANSI-compliant relational) veri tabanı yönetim sistemidir. Mevcut mainframe verilerini SQL, istemci/sunucu ve/veya ODBC’ye taşır. Kullanımı ve yönetimi son derece kolaydır.

CINCOM ENCOMPASS (CRM for CALL CENTERS)

Otomatik arama özellikleri, listeleme, kampanya yönetimi, iş akışının düzenlenmesi, doküman yönetimi, CTI entegrasyonu ve bilgi-bazlı motoru sayesinde kurumun hem içinde hem de dışında; ortakları ve/veya müşterileriyle olan ilişkilerinin yönetimininde başarılı olmalarını sağlar.

AD/Advantage (4GL)

Bu ürün, Cincom’un MANTIS® 4GL programlama diliyle yaratılan uygulamaların otomatize edilmesine yarayan araçlar sağlar.

CINCOM iD

Cincom’un iD çözümleri kurum ve kuruluşların elektronik-iş platformunda yüksek miktarlarda ve büyük önemi olan müşteri ilişkilerini baz alan belgelerle haberleşmelerini internette, yazili belge olarak, faksla, e-posta ile veya diğer haberleşme yöntemleriyle otomatik olarak yapılmasını sağlayan bir çözümdür.

Mevcut donanımı kullanarak şirketlerin iş verimliliğini artırır ve giderlerde %80′lere varan bir düşüş sağlar. Muadili olan diğer yazılımlar dışında ROI(Return on invertment-Yatırımın geri dönüşü) hesaplamalarıyla bir çok platformda elde edilmiş, zamandan ve paradan tasarruf sağlayarak müşteri memnuniyetinin en üst düzeye getiren başarı öykülerine sahiptir. Cincom 33 yildir müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak bu sektörde hizmet vrmektedir.

CINCOM iC

Cincom’un iC (Intelligent Customer®-Akıllı Müşteri) çözümleri şirketlerin kompleks ürün veya kompleks hizmetlerini efektif olarak doğrudan satış gibi (web üzerinden yapılan satışlar) her türlü satış kanalı üzerinden satabilmelerini sağlayan bir çözümdür.