Yüz Yüzeyiz

Yüz Yüzeyiz; günümüzün rekabetçi ortamında başarılı olmak ve doğru insan kaynağına erişmek isteyen kurumlar için, işe alımı kolaylaştıran, video tabanlı dijital İK servisleridir.

Yüz Yüzeyiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.

V-SPOT Soru-Cevap

V-SPOT soru-cevap modülü, istediğiniz zaman ve yerde kullanabileceğiniz bir hizmet olanağı sunmaktadır. Farklı kaynaklardan gelen adaylar, önceden belirlediğiniz sorulara kendi ortamlarında yanıtlarını herhangi bir ek yazılım ya da donanıma gerek duymadan video kayıtları oluşturarak verebilirler.

V-MEET (Online Video Mülakat)

İşe alım sürecinde yüz yüze görüşmenin yerini hiçbir şey tutamaz. Yüz Yüzeyiz V-MEET Online video mülakat modülünü kullanarak, yüz yüze görüşmeyi planlayabilir ve takvimlerinize işleyebilirsiniz. Tüm adayları ofise çağırmanın masrafına ve görüşmenin ertelenmesine gerek kalmadan yüz yüze görüşebilirsiniz. Üstelik tüm görüşmeyi kaydederek istediğiniz zaman yeniden izleyebilir ve ilgili kişilerle paylaşabilirsiniz.

V-BASE Platform

Size özel V-BASE Platform hizmeti ile; kurumunuzdaki açık pozisyonları web sitenizde ilan edebilir ve ilgilenen adayların başvurularını alabilirsiniz. Birkaç gün içinde kendi aday veri tabanınızı oluşturmanız mümkün. Başvurular içinden elemeleri yaparak, statüleri belirleme ve raporlar oluşturmak çok kolay. Geçmişteki adaylarınızı da sistem üzerine alarak, tek bir veri tabanı üzerinden çalışmanızı sağlayabiliriz.

V-TEST Denetimli online sınav çözümleri

V-TEST ile ilk sınavda kendini geri ödeyen hizmetler alabilirsiniz. Uygulayacağınız sınavlar için seyahat edip, salon kiralamanıza gerek kalmadan, adaya uygun yer ve zamanda, güvenli sınavlar gerçekleştirebilirsiniz.